Darmowa dostawa od 300 zł  | wysyłka 24h
Dobierz Wino
Cena
  • od
    do
Promocja

Wino na 18 urodziny

Wino na 18 urodziny z grawerem, dedykacją

Wino na 18 urodziny to ciekawy i odważny pomysł. Zazwyczaj młodzi ludzie nie mają wyrobionych kubków smakowych, dlatego wybierajmy wina półwytrawne lub półsłodkie, o „łatwym” charakterze. Nie zapominajmy o opakowaniu, może to być torebka na wino z dedykacją na bileciku, ale może to być też drewniana skrzynka z grawerowanym napisem. Taki prezent zostaje w pamięci i robi wrażenie.

Wino dla niej na 18tkę

Statystycznie młode kobiety preferują wina białe lub różowe, z lekką lub wyraźną słodyczą w smaku. Jest to bezpieczny wybór, który niemal gwarantuje radość z otrzymanego prezentu. Niemal, bo każdy jest inny i czasem młoda osoba może woleć wino czerwone i mocno wytrawne. Kluczem do sukcesu jest znajomość gustu obdarowywanej. Od kilku lat furorę robią również wina musujące, szczególnie Prosecco będzie tu trafnym wyborem.

Wino dla chłopaka na 18tkę

Dla chłopaka na 18tkę polecamy wina czerwone, półwytrawne, szczególnie te z ciepłych, słonecznych regionów południa Europy- Apulia, Sycylia, La Mancha, Katalonia czy Langwedocja będą idealne jako podstawa poszukiwań. Nie zapominajmy o tym, że wina, które nawiązują do zainteresowań odbiorcy poprzez swoją nazwę czy etykietę będą bardziej cieszyć. Zadbajmy również o zapakowanie godne tych wyjątkowych urodzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl